• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Arabalı Kurye Hizmeti

Arabalı Kurye Hizmeti

Arabalı Kurye Hizmeti

Arabalı kurye hizmeti, motorlu kuryelerin taşımayacağı özellikteki gönderilerin teslim edilmesi gündeme geldiğinde tercih edilmektedir. Bazı zamanlar gönderilerin fazla ağır, hacimli, kırılabilir ya da taşınması riskli olabildiği bilinmektedir. Böyle durumlarda gönderilerin özel tahsis edilen araçlarla taşınması sağlanmaktadır. Arabalı kurye hizmeti, kurumsal bazda hareket eden firmalara, kurye ve kurye araçlarıyla birlikte sunulan bir hizmeti kapsamaktadır. Bu doğrultuda müşterin talep ettiği adresten teslim alınan gönderilerin yine müşterilerin talep ettiği adreslere teslim edilmesi söz konusu olmaktadır. Arabalı kurye hizmeti sayesinde hemen her ebattaki gönderilerin teslimatı mümkün hale gelmektedir. Kurye sektörüyle ilgili olarak sürekli yenilenen firmamız, arabalı kurye hizmetiyle alakalı nitelikli bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Arabalı kurye hizmetleri kapsamında firmamız, gönderilerin aynı gün içinde belirtilen adreslere teslim edilmesini sağlamaktadır. Arabalı kurye hizmetlerinin şekillendirilmesinde tamamen müşterilerin talepleri etkili olmaktadır. Panelvan tipi araçlar arabalı kurye hizmetlerinde en çok tercih edilen araç grubu içinde yer almaktadır. Zira bu tip araçlar sayesinde gönderilerin sorunsuz bir şekilde müşterilerin talep ettikleri adreslere ulaştırılması söz konusu olmaktadır. Ayrıca bazı durumlarda gönderi paketlerinin kırılabilir özelliği olan gönderiler olduğu da bilinmektedir. Böyle durumlarda teslimatı yapılacak olan paketi ya da kolinin özelliğine uygun olan araçlar tahsil edilmektedir. Firmamız kurye hizmetlerinin sunulmasında müşteri memnuniyetli bir hizmet politikasına sahip bir firmadır. Bundan dolayı firmamıza teslim edilen gönderilerin güvenli bir şekilde teslimatının yapılması konusunda oldukça titiz davranmaktayız.

Arabalı kurye hizmetinin kaliteli bir şekilde sunulmasında personel yapısı da son derece etkili olmaktadır. Firmamız oldukça profesyonel bir personel rejimine sahiptir. Bu durumun doğal sonucu olarak firmamız, arabalı kurye hizmetlerinin sunulmasında uluslar arası kalite standartlarının çok üstünde bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca arabalı kurye hizmetleri kapsamında kullanılacak araçlar ileri teknolojilerle desteklenmektedir. Böylece firmamız hızlı ve güvenli bir kurye hizmetini müşterilerine sunabilmektedir. Firmamız gönderilerinizin büyüklüğüne, ağırlığına ve diğer özelliklerine göre en uygun araç seçeneğini müşterilerine sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerinin taleplerine göre firmamız, tüm gönderilerinizi kısa bir süre içerisinde ve güvenli bir şekilde belirtilen adreslere ulaştırmaktadır.

Firmamız, mesai saatleri dışında da müşterilerine hizmet sunma yeteneğinde olan bir firmadır. Bu doğrultuda 7/24 müşterilerinin hizmetinde olan firmamız, güvenli ve hızlı bir teslimat yapma konusunda oldukça iddialıdır. Firmamızın araba kurye hizmetlerinden faydalanarak çok sayıda ve farklı büyüklükteki gönderilerinizi kolay bir şekilde talep ettiğiniz adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde mümkün olan en kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese arabalı kurye hizmetimiz ulaştırılacaktır. Sonrasında uzman ekibimiz, teslim aldığı gönderilerin yine sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslimini sağlayacaktır. Teknolojik yeniliklere açık olan firmamız, bu doğrultuda pek çok yeni uygulamayı da hayata geçirmiş durumdadır. Kurye çağır uygulamasıyla kurye taleplerinize anında karşılık verilmektedir.

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla