• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Araçlı Kurye

Araçlı Kurye

Kurye hizmetlerini artık hemen her sektör kullanmaktadır. Kurye hizmetlerinin temel amacı müşterilerinin paketlerini güvenli bir şekilde istenilen yere iletmektedir. Gönderiler istenilen yere götürülürken paketin büyüklüğüne ve diğer özelliklerine göre farklı gönderim şekilleri kullanılmaktadır. Hızlı gitmesi istenilen gönderi için acil kurye hizmetleri sağlanırken, daha büyük paketlerin gönderilmesi sırasında araçlı kurye hizmeti kullanılmaktadır. Kurye hizmetleri müşterilerin istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Firmamız da kurye hizmeti sağlarken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamızın için müşterilerimizin paketlerinin zamanında ve güvenli bir şekilde yerine teslim edilmesi, maddi kazançtan daha önce gelmektedir. Bu prensiple yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, hizmet kalitesini sürekli artırmakta ve bu da müşteri memnuniyetine olumlu yansımaktadır.

Araçlı kurye daha büyük ve hasar alma ihtimali daha fazla gönderiler taşınırken kullanılmaktadır. Araçlar sayesinde gönderiler daha güvende olmaktadır. Böylece hasar almadan gideceği yere teslim edilmektedir. Araçlı kurye, gönderilerin güvenliğini sağlama konusunda daha başarılı bir performans sergilemektedir. Fakat buradaki gönderiler, normale göre biraz daha büyük olan gönderilerdir. Bu gönderilerin motorla taşınması sırasında sorun çıkabilme olasılığı daha yüksek olduğu için araçlar kullanılmaktadır. Kullanılan araçlar, gönderilerin güvenliğini sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Böylece trafikte iken gönderi araç içinde zarar görmemektedir. Firmamız bu durumun müşterileri için önemini bildiğinden dolayı, kurye hizmetinde kullanılan bütün araçların içerisini buna göre dizayn etmiştir.

Araçlı kurye, gönderilerin güvenliğini sağlamada son derece başarılıdır. Fakat moto kurye ya da benzer kurye hizmetlerine göre biraz daha uzun sürede gönderi teslimatını yapabilmektedir. Bunun en büyük nedeni ise kurye hizmetinde kullanılan bu araçların trafikten etkilenmeleridir. Kurye hizmetlerinde kullanılan motorlar, trafikten neredeyse hiç etkilenmemektedir. Trafikte oluşan boşluklardan rahatlıkla geçerek yoluna devam etmektedir. Bundan dolayı gönderilerin ulaşma süreleri daha kısa olmaktadır. Fakat kurye hizmetlerinde araçların kullanılması durumda, motorda olduğu gibi boşluklardan yararlanma gibi bir durum söz konusu değildir. Araçlı kurye, trafikten etkilenmektedir. Firmamızdaki araçlı kurye hizmetinde trafik durumu sürekli takip edilmekte ve alternatif yollar kullanılmaktadır. Fakat tüm bunlara rağmen gönderi teslimat süresi moto kurye ya da acil kurye kadar kısa olamamaktadır.

Araçlı kurye, daha büyük kutulu gönderilerin ya da daha kolay hasar alabilecek gönderilerin taşınmasında kullanılmaktadır. Bu kurye hizmeti de diğer kurye hizmetlerinde olduğu gibi müşterilerin istekleri sonucunda doğmuştur. Büyük kutulu gönderiler, diğer kurye araçları ile yolda rahatlıkla hasar alabildiğinden böyle bir hizmet doğmuştur. Araçlı kurye hizmetinde aracın büyük önemi bulunmaktadır. Araç içerisinde bulunan gönderinin hasar almaması için önlemler alınmıştır. Fakat bu tek başına yeterli değildir. Çünkü aracı kullanan kişi de gönderilerin güvenliğini etkilemektedir. Bundan dolayı aracı kullanan kişinin bu konuda tecrübeli olması gerekmektedir. Tecrübe ile birlikte bilgi de bu araçların kullanımı için önemlidir. Bu ikisinin birleşmesi ile de uzmanlık ortaya çıkmaktadır. Bu araçları kullanan kişilerin bu konuda uzman olmaları gerekmektedir.

Araçlı kurye, diğer kuryelere göre biraz daha yavaştır. Çünkü aracın boyutundan dolayı trafikten daha fazla etkilenmektedir. Firmamız bu etkilenmenin en alt seviyede olması için bir takım önlem almaktadır. Bu önlemlerin başında anlık olarak trafiğin takip edilmesi bulunmaktadır. Anlık olarak takip edilen trafik sayesinde gönderiler daha kısa sürede yerlerine ulaştırılabilmektedir. Kurye yola çıkmadan önce trafik yoğunluğu kontrol edilerek gidilebilecek en az yoğunluktaki yollar tercih edilmektedir. Araç yola çıktıktan sonra olası bir trafik değişikliği, kuryeyle bağlantı kurularak bildirilmektedir. Daha sonra ise alternatif yollara yönlendirme yapılmaktadır. Araçları kullanan kişilerde son derece deneyimli olduklarından dolayı bu konuda zorluk yaşamamaktadır.

Araçlı kurye, firmamızın sağladığı hizmetlerden bir tanesidir. Bu hizmetten yaralanabilmek için firmamızla iletişime geçilmesi yeterlidir. Firmamız 7/24 kurye hizmeti sağlamaktadır. Böylelikle günün her saatinde müşterilerimizin gönderileri yerine ulaştırabilmektedir. Gönderiler taşınırken güvenliğe öncelik verilmektedir. Araçlarımız gönderilerin güvenliği için dizayn edilmiştir. Fakat her olasılığı göz önünde bulundurarak gönderilerin güvenliği için azami özen gösterilmektedir. Yıllardır bizden hizmet alan müşterilerimiz bu durumdan duydukları memnuniyeti her yerde dile getirmektedir. Bundan dolayı kurye hizmeti konusunda firmamız olarak müşterilerimize memnuniyet garantisi verilmektedir. Kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçilebilmekte ya da doğrudan ziyaret edilebilmektedir.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla