• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Çemberlitaş Kurye Hizmetlerimiz

Çemberlitaş Kurye Hizmetlerimiz

Çemberlitaş Kurye Hizmetlerimiz

Kurye hizmetleri insanların ihtiyaçlarından dolayı ortaya çıkmış ve yine insanların ihtiyaçları neticesinde gelişimini sürdürmektedir. Kurye hizmetleri insanların gönderilerini istenilen noktalara çok kısa sürede ulaştırmaktadır. Kurye sektöründe ihtiyaca bağlı olarak hızlı kurye, gece kurye, motorlu kurye gibi farklı hizmetler verilmektedir. Firmamız uzun zamandır kurye sektöründe bulunmakta ve insanların gönderilerini istenilen adreslere ulaştırmaktadır. Firmamız tüm İstanbul’da olduğu gibi Çemberlitaş bölgesinde de hizmet vermektedir. Çemberlitaş kurye hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti merkeze alınmakta ve buna göre hizmet verilmektedir. Firmamız müşterilerimize günlük kurye kiralama ve tahsilatlı kurye gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde müşterilerimiz farklı ihtiyaçlarını cevap bulabilmekte ve kurye hizmetlerinden daha etkili yararlanmaktadır.

Çemberlitaş kurye hizmetlerimizde müşterilerimize gönderilerini takip edebilmeleri için seçenekler de sunulmaktadır. Müşterilerimiz tahsilatlı kurye, motorlu kurye gibi bütün hizmetlerimizde gönderileriyle ilgili bilgileri firmamızı arayarak alabilmektedir. Böylece gönderilerin nerede olduğu ya da ne zaman istenilen adrese ulaşacağı bilgisi öğrenilebilmektedir. Bazı hizmetlerimizde ise müşterilerimize bu alanda daha fazla kolaylık sağlanmaktadır. Müşterilerimiz gönderileriyle ilgili bilgilere internet sitemizden rahatlıkla ulaşabilmektedir. İnternet sitemizde gönderilerin nerede olduklarıyla ilgili anlık lokasyon bilgileri paylaşılmakta ve müşterilerimiz buradan gönderilerinin nerede olduğunu anlık olarak takip edebilmektedir. Teknolojinin sunmuş olduğu bu imkanı, firmamız müşterilerimize bilgi vermek için kullanmaktadır. Ayrıca firmamız bütün hizmetlerinde gönderilerin teslimatından sonra müşterilerimiz bu konuyla ilgili bilgilendirmektedir.

Çemberlitaş kurye hizmetlerimizde gönderilerin zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesine önem gösterilmektedir. Firmamızın hızlı kurye, motorlu kurye ve uçak kurye gibi bütün hizmetlerinde gönderilerin teslimatı belli bir kurala göre yapılmaktadır. Firmamız personeli tarafından müşterilerimizden alına evrak ve paket gibi gönderiler hızlı bir şekilde istenilen adreslere götürülmekte ve burada kimlik kontrolü yapıldıktan sonra imza karşılığı teslim edilmektedir. Böylelikle gönderinin teslimatıyla ilgili herhangi bir karışıklık ya da sorun yaşanmasının önüne geçilmektedir. Firmamız personeli teslimatın yapılacağı adreste istenilen kişiyi bulanmazsa bu durum ile ilgili müşterimize bilgi verilmektedir. Verilen bilginin ardından müşterimizin isteği doğrultusunda gönderi ya farklı bir adrese teslim edilmekte ya da aynı adrese farklı bir gün tekrar getirilmektedir.

Çemberlitaş kurye hizmetlerimizde öncelimiz her zaman müşterilerimizin gönderilerinin zamanında ve güvenli bir şekilde teslimatını gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uçak kurye hizmetinden ekspres kurye hizmetine varıncaya kadar farklı hizmetleri müşterilerimizle buluşturmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçları daha etkili bir şekilde karşılanmış olmaktadır. Kurye hizmetlerinde müşteri memnuniyeti çok önemli bir husus olarak dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlandığında, müşteriler bir sonraki kurye ihtiyaçlarında yine aynı firmayı tercih etmekte ve böylece hizmet devamlılığı sağlanmaktadır. Bu da müşteri sayısının sürekli artmasına neden olmaktadır. Firmamız uzun yıllardır bunu başarmakta ve firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz, uzun dönemler firmamızla çalışmayı tercih etmektedirler.

Çemberlitaş kurye hizmetlerimizde gönderiler için tercih edilecek hizmetlerimizde müşterilerimizin istekleri kadar gönderilerin ağırlıkları ve boyutları da çok önemlidir. Firmamız tarafından evrak gibi küçük ve hafif gönderiler motorlu kurye hizmetiyle istenilen yerlere ulaştırılmaktadır. Motorlu kurye hizmeti ile 10 kiloya kadar olan gönderiler rahatlıkla taşınabilmektedir. Fakat 10 kilodan fazla olan gönderilerde motorlu kurye hizmeti istenilen performansı verememekte ve zorlanmaktadır. Bundan dolayı firmamız özellikle 20 kiloya yakın ve 20 kilodan fazla gönderiler için arabalı kurye hizmetini tercih etmektedir. Bu hizmetimizde panelvan tipi geniş araçlar kullanılmakta ve araçların içerisi kurye hizmetine uygun olacak şekilde dizayn edilmektedir. Böylece bu araçlarla gönderiler daha rahat ve daha güvenli bir şekilde istenilen adrese ulaştırılmaktadır.

Çemberlitaş kurye hizmetlerimizde şehir dışına da gönderiler kısa sürelerde teslim edilebilmektedir. Bunun için uçak kurye hizmeti kullanılmakta olup evrak ya da paketlerin gönderileceği ilde veya yakınlarında havalimanı bulunması gerekmektedir. Böylelikle uçakla gönderiler kısa sürede istenilen yerlere teslim edilebilmektedir. Firmamız tarafından ayrıca müşterilerimizin 24 saat boyunca hizmet alabilmesi için mesai bitiminden sonra da gece kurye hizmeti verilmektedir. Bu hizmet sayesinde müşterilerimiz gecenin herhangi bir anında gönderilerini istenilen adreslere iletebilmektedir. Firmamızdan hizmet almak isteyen kişilerin firmamızda bulunan kurye çağır özelliği ya da diğer iletişim yolları ile bize ulaşması yeterli olup kurye hizmetlerimizle ilgili gerekli yönlendirmeler personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla