• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Dikilitaş Kurye

Dikilitaş Kurye

Kurye hizmetleri inşaların gönderilerini istenilen yerlere götürmekte ve bunu yaparken de son derece hızlı bir şekilde yapmaktadır. Kurye hizmetlerinin temel prensipleri arasında bulunan gönderilerin hızlı ve güvenli bir şekilde istenilen adreslere teslim edilmesi son derece önemlidir. Firmamız tarafından uzun zamandır bu sektörde hizmet verilmekte ve gönderiler son derece hızlı bir şekilde istenilen adreslere teslim edilmektedir. Bu da firmamıza müşteri memnuniyeti olarak yansımaktadır. Firmamız İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermekte ve müşterilerimizin gönderileri İstanbul trafiğine rağmen hızlı bir şekilde istenilen adreslere teslim edilmektedir. Firmamız bunu yaparken tahsilatlı kurye, motorlu kurye ve gece kurye gibi farklı hizmetler kullanmaktadır. İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Dikilitaş’ta da hizmet veren firmamız, Dikilitaş kurye hizmetlerinde de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Dikilitaş kurye hizmetlerimizde gönderilerin hızlı bir şekilde istenilen adreslere teslim edilmesi çok önem verilmektedir. Firmamızdan gönderilerinin daha hızlı bir şekilde istenilen adreslere teslim edilmesini isteyen müşterilerimiz için de farklı seçeneklerimiz vardır. Hızlı kurye ve ekspres kurye gibi hizmetlerimiz sayesinde gönderiler istenilen adresler çok daha kısa sürelerde ulaşabilmektedir. Motorlu kurye gibi standart hizmetlerimizde müşterilerimizin gönderileri belli bir güzergâha göre sırası ile dağıtılmaktadır. Bu şekilde yapılan teslimatlar için ortalama süresi 3 ile 4 saat arasındadır. Ekspres kurye hizmetlerinde ise müşterilerimizden teslim aldığımız gönderiler onların istediği adrese doğrudan iletilmektedir. Ekspres kurye hizmetlerindeki ortalama teslimat süresi ise 90 dakikadır.

Dikilitaş kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tahsilatlı kurye, uçak kurye, günlük kurye kiralama gibi farklı hizmetler de verilmektedir. Günlük kurye kiralama hizmetlerimizde firmamızda görev alan personellerimizden bir tanesi aracı ile birlikte müşterilerimizin gönderilerini istenilen adreslere teslim etmesi için görevlendirilmektedir. Firmamız tarafından görevlendirilen personel o gün sadece müşterimizin gönderileri ile ilgilenmekte ve onların teslimatını sağlamaktadır. Görevlendirilen personelin herhangi bir sorun yaşaması durumunda bu hizmetin gecikmemesi için hızlı bir şekilde farklı bir personel görevlendirilmektedir. Müşterilerimizin istemesi halinde bu hizmet uzatılabilmektedir. Günlük kurye kiralama hizmetini genellikle belli dönemlerde evrak, paket gibi gönderileri olan işletme ya da firma tercih etmektedir.

Dikilitaş kurye hizmetlerimizde müşterilerimizden gelen gönderiler hızlı ve güvenli bir şekilde istenilen adreslere iletilmektedir. Fakat firmamız personeli ve diğer insanların sağlığını tehdit edebilecek maddelerin başka adreslere iletimini firmamız yapmamaktadır. Patlayıcı, kimyasal ve radyoaktif maddeler hem gönderiyi taşıyan personel için hem de diğer insanlar için ciddi tehditler oluşturduğu için firmamız bu tür maddelerin taşımasını gerçekleştirmemektedir. Bunların dışında evcil ve canlı hayvanlar da firmamız tarafından taşınmamaktadır. Bu durum arabalı kurye dâhil bütün hizmetlerimiz için geçerlidir. Bunların dışında olan evrak, paket gibi her türlü gönderiler firmamız tarafından istenilen adreslere hızlı bir şekilde iletilmektedir. Firmamızdan kurye hizmeti alan müşterilerimizin gönderilerini güzel bir şekilde paketleyip bilgileri paketin üzerine yazması gerekmektedir.

Dikilitaş kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem verilmekte ve firmamız tarafından sağlanan hizmetler bu doğrultuda şekillenmektedir. Firmamız tarafından mesai saatleri içerisinde normal kurye hizmetleri verilmemektedir. Fakat müşterilerimizin mesai saati haricinde de acil durumlarda kuryeye ihtiyacı olabileceği durumu dikkate alınarak farklı bir hizmet ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Firmamız tarafından mesai saati bitiminde gece kurye hizmeti verilmeye başlanmaktadır. Gece kurye hizmetini gün içinde dinlenen firmamız personeli vermektedir. Mesai bitimi ile birlikte nöbeti devralan bu personellerimiz sabaha kadar müşterilerimiz gönderilerini istenilen adreslere ulaştırmaktadır. Bu personeller gün içerisinde çalışmayıp dinlenmekte ve bu sayede gece kurye hizmetlerinde zorlanmamaktadır. Firmamızın verdiği hizmet böylelikle 24 saat boyunca devam etmektedir.

Dikilitaş kurye hizmetlerimizde müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için sürekli çalışmalar yapılmakta ve ilgili personellere eğitim verilmektedir. Bu sayede firmamız tarafından verilen kurye hizmetlerinin kalitesi uluslararası kalite standartlarının üzerinde olmaktadır. Firmamız müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını farklı kurye hizmetleri ile cevap verebilmektedir. 7/24 İstanbul’un her yerinde faaliyet gösteren firmamızdan hizmet almak isteyen kişilerin telefon ya da diğer iletişim kanalları ile firmamıza ulaşması yeterlidir. Ayrıca firmamızda buluna kurye çağır özelliği ile de müşterilerimiz bize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Daha sonraki süreçte ise firmamız personelleri kurye hizmeti ile ilgili gerekli bilgileri vermektedir.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla