• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Eminönü Kurye Hizmetlerimiz

Eminönü Kurye Hizmetlerimiz

Eminönü Kurye Hizmetlerimiz

İnsanların büyüyen şehirler ve değişen yaşam şartları ile birlikte yeni ihtiyaçları ortaya çıkmış ve bu ihtiyaçları karşılamak içinde yeni hizmet alanları oluşmuştur. Bu hizmet alanlarından bir tanesi olan kurye hizmetleri, insanların ya da kurumların gönderilerini istenilen adreslere güvenli bir şekilde iletmektedir. Firmamız uzun yıllardır insanlara kurye hizmeti vermekte olup İstanbul’un her yerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız tarafından müşterilerimize hızlı kurye, tahsilatlı kurye gibi birçok hizmet verilmektedir. Firmamız İstanbul’un ünlü yerlerinden olan Eminönü’nde de faaliyet göstermekte ve Eminönü kurye hizmetleri sayesinde bölgedeki insanların gönderilerini istedikleri yerlere iletmektedir. Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti konusuna azami özen gösterilmekte ve bunun için bir takım çalışmalar yapılarak hizmet kalitesi artırılmaktadır.

Eminönü kurye hizmetlerimizde gönderilen güvenliği için bir takım çalışmalar yapılmaktadır. Firmamız tarafından kurye hizmetleri kapsamında taşınan gönderilerin taşındığı araçlarda bir takım düzenlemeler yapılmaktadır. Büyük boyutlu ve ağır gönderilerde kullanılan arabalı kurye hizmetinde gönderilerin güvenliği için araçların içerisi özel bir şekilde dizayn edilmektedir. Daha küçük gönderilerde kullanılan motorlu kurye hizmetlerinde ise motorlara gerektiği durumlarda özel bölümler eklenebilmektedir. Bu özel bölümler sayesinde gönderiler çok daha fazla güvende olmakta ve her türlü dış etkenden korunmaktadır. İstanbul’da ani görülen yağışlardan gönderiler bu özel bölümler sayesinde korunmaktadır. Özellikle yağmurların gönderileri ıslatarak hasar alması böylece engellenmiş olmaktadır.

Eminönü kurye hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini sağlamak için farklı uygulamalar da yapılmaktadır. Firmamız tarafından verilen hizmet kalitesini etkileyen en önemli unsur olan personellerimizin gelişimi için bir takım eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler sayesinde personellerimiz araç kullanma becerileri daha üst seviyelere ulaşmakta ve müşteri ilişkileri daha da gelişmektedir. Firmamızda verilen hizmetin kalitesi böylece artmaktadır. Firmamızın vermiş olduğu hizmetin uluslararası kalite standartlarına uygunluğu bu ve benzeri uygulamalarla sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız personel seçiminde çok özenli davranmakta ve firmamıza katılacak olan yeni personellerin kurye hizmetlerinin kalitesini artırabilecek nitelikte olmasına özen göstermektedir. Bunun için personel seçiminde firmamız çok titiz davranmakta ve belli kriterlere göre personel seçimini gerçekleştirmektedir.

Eminönü kurye hizmetlerimizde gönderilerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde istenilen adreslere iletilebilmesi için teknolojinin sağlamış olduğu imkânlardan sonuna kadar yararlanmaktadır. Teknolojik gelişmeler sayesinde hızlı kurye ve ekspres kurye gibi hızlı olması beklenen hizmetlerimiz beklentileri rahatlıkla karşılamakta hatta zaman zaman beklentilerin üzerine çıkmaktadır. Teknoloji sağladığı imkânlar sayesinde trafik yoğunluğu artık anlık olarak rahat bir şekilde takip edilebilmektedir. Firmamız bu imkân sayesinde gönderileri yola çıkarmadan önce trafik yoğunluğunu kontrol etmektedir. Trafik yoğunluğuna göre rota belirleyen firmamız trafikte yaşanabilecek ani olumsuzluklara karşı da alternatif yollar geliştirmektedir. Böylece kurye hizmetlerinin gecikmesi neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Firmamız ayrıca personellerini anlık olarak takip edebilmekte ve gerektiğinde yönlendirmeler yapabilmektedir.

Eminönü kurye hizmetlerinde firmamız diğer bölgelerde olduğu gibi son derece iddialıdır. Firmamızın verdiği hizmet uluslararası kalite standartlarına uygundur. Firmamız müşterilerin ihtiyaçlarını dikkate alarak günlük kurye kiralama, tahsilatlı kurye, gece kurye gibi farklı hizmetler sağlamaktadır. Sürekli gelişim halinde bulunan firmamız, uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiği için yüksek tecrübeye sahiptir. Kurye hizmetlerinde tecrübe çok önemli bir ayrıntı olarak dikkat çekmekte hem gönderilerin etkili bir biçimde istenilen adreslere iletilmesini hem de müşteri memnuniyeti için gerekli olan hususlarıdır. Firmamız müşterilerin şehir dışına gönderileri daha hızlı bir şekilde iletebilmesi için uçak kurye hizmeti sağlamaktadır. Gönderilerin daha hızlı iletilmesi için ise ekspres kurye gibi hizmetler sağlamaktadır.

Eminönü kurye hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti için günün her saatinde hizmet verilmektedir. Gün içinde normal kurye hizmetlerinden yararlanan müşterilerimiz geceleri de kurye hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir. Firmamız bu durumu dikkate alarak mesai bitiminden sonra da gece kurye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Gece kurye hizmeti firmamızda bulunan nöbetçi personeller tarafından verilmektedir. Firmamız böylece 7/24 müşterilerine hizmet sağlayabilmektedir. Firmamızdan kurye hizmeti alarak gönderilerini istedikleri noktalara teslim etmek isteyen müşterilerimizin firmamıza ulaşması yeterlidir. Müşterilerimiz firmamıza normal iletişim yollarından ulaşabileceği gibi firmamızda bulunan kurye çağır özelliğini kullanarak da ulaşabilmektedir. Firmamızla iletişime geçen müşterilerimize hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme yapılmakta ve müşterilerimiz gönderilerinin ağırlığı, boyutu ve istenilen gönderim hızına göre alabilecekleri hizmetlere yönlendirilmektedir.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42