• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Fikirtepe Kurye Hizmetlerimiz

Fikirtepe Kurye Hizmetlerimiz

Fikirtepe Kurye Hizmetlerimiz

Büyüyen şehirler ve farklı sebeplerden dolayı insanların ihtiyaçları değişmiştir. Bu ihtiyaçlara cevap vermek için ise farklı hizmet alanları oluşmuştur. Kurye hizmetleri de bu şekilde ortaya çıkmış ve yine insanların ihtiyaçları doğrultusunda gelişmektedir. Kurye hizmetlerinden insanların gönderileri istenilen noktalara kısa sürelerde ulaştırılmaktadır. Bunun için hızlı kurye, uçak kurye ve gece kurye gibi farklı hizmetler kullanılabilmektedir. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte ve İstanbul’un her bölgesinde faaliyet göstermektedir. Firmamız Firkirtepe’de de faaliyet göstermekte olup Fikirtepe kurye hizmetlerimizle bölgedeki insanların gönderilerini istenilen noktalara hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için günlük kurye kiralama ve tahsilatlı kurye gibi farklı hizmetleri müşterilerin kullanımına sunmaktadır.

Fikirtepe kurye hizmetlerimize gönderilerin zamanında ve güvenli bir şekilde istenilen adreslere ulaştırılmasına önem verilmektedir. Gönderilerin güvenliğini sağlamak amacıyla araçlarda düzenlemeler yapılmakta, araçların belli bölümleri yeniden dizayn edilmektedir. böylece gönderiler araçlarda daha da güven içinde olmaktadır. Firmamız araçlarda düzenleme yaparken gerekli görmesi halinde araçlara özel bölümler de ekleyebilmektedir. Genellikle motorlu kurye, gece kurye ve ekspres kurye gibi hizmetlerde kullanılan motosikletlere bu bölümler eklenmektedir. Bu bölümler gönderilerin dışarıdan gelebilecek tüm etkilerden korumaktadır. Özellikle yağmur gibi hava olaylarının gönderilere zarar vermesi bu şekilde engellenmiş olmaktadır. Firmamız bu ve bunun gibi birçok düzenleme ile gönderilerin güvenliğini en üst düzeyde sağlamaktadır.

Fikirtepe kurye hizmetlerinde kullanılacak hizmetleri müşterilerimiz kendi isteklerine göre seçmektedir. Fakat bazı durumlarda bu seçim biraz kısıtlanmaktadır. Kurye hizmetlerinde gönderilerin durumları da kullanılacak hizmet seçiminde çok önemlidir. Küçük boyutlu ve hafif gönderiler motorlu kurye hizmetleriyle rahatlıkla istenilen noktalara iletilebilmektedir. Fakat gönderilerin boyutunun büyümesi ve ağırlığının normale göre fazla olması durumunda motorlar yeterli performansı sağlayamamaktadır. Bu tür gönderiler motorlarla taşındığında gönderinin yolda hasar alma olasılığı artmakta ve bu da büyük bir risk oluşturmaktadır. Bundan dolayı bu tür gönderilerde arabalı kurye hizmeti tercih edilmektedir. Arabalı kurye hizmetinde daha geniş araçlar kullanıldığı için büyük boyutlu gönderilerin güvenliği daha rahat sağlanmaktadır. Bu da gönderinin güvenli bir şekilde istenilen adrese ulaşması anlamına gelmektedir.

Fikirtepe kurye hizmetlerinde müşteri memnuniyeti büyük öneme sahiptir. Firmamızın temel prensiplerinden bir tanesi müşteri memnuniyeti yerine para kaybetmeyi tercih etmektir. Firmamız bu prensiple yıllardır hizmet vermekte ve temel amacı gönderileri zamanında istenilen adreslere ulaştırarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Firmamız bundan dolayı günlük kurye kiralama, hızlı kurye gibi farklı özellikleri ve farklı avantajları bulunan hizmetlerle müşterilerin gönderilerini taşımaktadır. Kurye hizmetinde müşteri memnuniyeti aynı zamanda hizmet devamlılığı anlamına gelmektedir. Firmamız bu hususa yıllardır önem vermekte ve böylelikle firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz bir sonraki kurye ihtiyacında yine firmamızı tercih etmektedir. Bu da müşteri sayısının sürekli artmasını sağlamaktadır.

Fikirtepe kurye hizmetlerimizde müşterilerimize gönderiler ile ilgili bilgiler de verilmektedir. Gönderilerin firmamız personeline teslim edilmeden önce özenli bir şekilde paketlenmesi çok önemlidir. Paketlemenin özenli olması, gönderinin hasar alma ihtimalinin az olması anlamına gelmektedir. Paketlemenin düzgün bir şekilde yapılmasının ardından paketin üzerine gönderici ve alıcı ile bilgilerin eksiksiz bir şekilde yazılması gerekmektedir. Bu kural uçak kurye, motorlu kurye ve arabalı kurye gibi hizmetlerimizin tamamında geçerlidir. Firmamıza teslim edilen gönderiler hızlı bir şekilde istenilen adrese ulaştırılmakta ve daha sonra imlik kontrolü yapılarak istenilen kişiye teslim edilmektedir. Teslimat sırasında gönderinin sağlam bir şekilde teslim alındığına dair imza alınmakta ve bu imza da firmamızın arşivine kaldırılmaktadır.

Fikirtepe kurye hizmetlerimizde müşterilerimiz bütün gün hizmet alabilmektedir. Firmamız tarafından verilen gece kurye hizmetleri sayesinde mesai bitiminden sonra da müşterilerimiz hizmet almaya devam edebilmektedir. Böylelikle firmamızdan 7/24 hizmet alınabilmektedir. Firmamızda gece kurye hizmetlerini gün içinde dinlenen personellerimiz vermektedir. Böylelikle personellerimiz gece boyunca kurye hizmeti verirken herhangi bir zorluk yaşamamaktadır. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz istedikleri zaman firmamıza ulaşmaları yeterlidir. Firmamıza ulaşmak için ise telefon ya da diğer bilinen iletişim yolları kullanılabilmektedir. Ayrıca bunların dışında firmamızda bulunan kurye çağır özelliği sayesinde firmamıza daha kolay ve daha hızlı ulaşılabilmektedir. Müşterilerimiz firmamızla iletişime geçtikleri zaman personellerimiz tarafından gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılacaktır.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla