• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Göztepe Kurye Hizmetlerimiz

Göztepe Kurye Hizmetlerimiz

Göztepe Kurye Hizmetlerimiz

Kurye hizmetleri insanların ihtiyaçları neticesinde ortaya çıkan ve yine bu doğrultuda gelişen bir hizmet alanıdır. Kurye hizmetlerinde insanların ya da kurumların gönderileri istenilen noktalara trafiğe rağmen kısa sürelerde teslim edilmektedir. Bu hizmeti gerçek kişiler kadar farklı sektörler de sıklıkla kullanmaktadır. Bankacılık sektörü banka kartları ya da sözleşmeleri müşterilerine iletmek için kurye hizmetini kullanırken sağlık sektörü ise laboratuvar sonuçlarını istenilen sağlık kuruluşlarına ulaştırmak için kullanmaktadır. Tüm bunlar için hızlı kurye, ekspres kurye ve tahsilatlı kurye gibi farklı hizmetleri kullanmaktadır. Firmamız uzun yıllardır kurye hizmeti vermekte olup İstanbul’un her yerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız İstanbul’un Göztepe bölgesinde de faaliyet göstermektedir ve Göztepe kurye hizmetlerimizle bölgedeki insanların gönderileri istenilen adreslere taşınmaktadır.

Göztepe kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin isteklerine göre farklı hizmetler verilmektedir. Müşterilerimizin daha hızlı bir hizmet istediğinde hızlı kurye ya da ekspres kurye hizmeti kullanılmaktadır. Daha büyük boyutlu paketlerin taşınması gerektiğinde ise arabalı kurye hizmetleri kullanılmaktadır. Böylelikle firmamız farklı isteklere farklı hizmetler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına oldukça etkili bir şekilde cevap vermektedir. Firmamız yıllardır bu sektörde hizmet verdiği için yüksek tecrübeye sahiptir. Bu da kurye hizmetlerindeki kaliteye yansımaktadır. Firmamız tarafından verilen kurye hizmetleri, uluslararası kalite standartlarına uygundur. Ayrıca firmamız hizmet kalitesini daha da artırmak için sürekli çalışmalar ve araştırmalar yapmaktadır. Böylelikle firmamızın gelişimi ve kalite artışı süreklilik oluşturmaktadır.

Göztepe kurye hizmetlerimizde motorlu kuryeler sıklıkla kullanılmaktadır. Motorlu kuryelerin daha fazla tercih edilmesinin temel sebebi bu araçların boyutlarından dolayı trafikte çok daha rahat hareket edebilme imkânlarının olmasıdır. Böylelikle motorlu kurye hizmeti gönderilerin çok daha kısa sürede istenilen adreslere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Motorlu kurye hizmetlerinde kullanılan motosikletler boyutlarından dolayı trafikteki en ufak boşluklardan geçebilmekte ve böylelikle duran trafikte dahi hareket edebilmektedir. Motorlu kurye hizmetlerinin bu kabiliyetlerinden dolayı gönderiler istenilen adreslere zamanında ulaştırılmaktadır. Motorlu kuryelere ayrıca teknolojik destek de sağlanmaktadır. Teknoloji sayesinde trafik yoğunluğu anlık olarak kontrol edilebilmekte ve bu yoğunluğa göre yeni güzergâhlar çok kısa sürede belirlenebilmektedir.

Göztepe kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına farklı hizmetlerle cevap verilmektedir. Firmamız tarafından müşterilerimize günlük kurye kiralama ve tahsilatlı kurye gibi hizmetler sağlanmaktadır. Günlük kurye kiralama hizmetinde firmamız tarafından görevlendirilen personelimiz bir gün boyunca müşterimizin istediği gönderileri istediği şekilde istediği yere ulaştırmaktadır. Böylece müşterimiz kurye hizmetini daha etkili bir şekilde kullanmaktadır. Müşterilerimiz dilerlerse bu hizmeti aldıkları gün sayısını artırabilmektedir. Firmamız tarafından verilen tahsilatlı kurye hizmetinde ise firmamız personelleri müşterilerimizin yerine alacaklarını tahsil etmektedir. Bu tahsil etme işlemini nakit olarak yapabildikleri gibi kredi kartı aracılığı ile de yapabilmektedirler. Firmamız personelleri tarafından tahsil edilen tutarlar aynı gün içerisinde güvenli bir şekilde müşterimizin hesabına aktarılmaktadır.

Göztepe kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şehir dışına da gönderiler kısa süre içerisinde iletilmektedir. Firmamız tarafından sağlanan uçak kurye hizmeti ile müşterilerimiz evrak, paket gibi gönderilerin şehir dışındaki istenilen noktalara teslimatı yapılabilmektedir. Bu teslimatın yapılabilmesi için teslimat adresinin bulunduğu ilde veya yakın bir noktasında hava limanı bulunması gerekmektedir. Uçak kurye hizmetleri ile yapılan teslimat süresi teslimat adresi ile hava limanı arasındaki uzaklığa bağlı olarak değişmektedir. Firmamız tarafından yapılan tüm teslimatlar sırasında öncelikle kimlik kontrolü yapılmakta ve gönderiler imza karşılığı teslim edilmektedir. Fakat teslim edilecek kişinin belirtilen adreste bulunmaması durumunda bu durum müşterimize bildirilmektedir. Müşterimizin isteği doğrultusunda gönderi ya farklı bir adrese ya da farklı bir günde aynı adrese tekrar getirilmektedir.

Göztepe kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin acil ihtiyaç durumları dikkate alınarak mesai saatleri bitiminin ardından da kurye hizmetleri verilmektedir. Firmamız tarafından mesai saatleri içerisinde normal kurye hizmetleri verilirken mesai bitimi ile birlikte gece kurye hizmetleri verilmeye başlanmaktadır. Gece kurye hizmetlerini gün içerisinde firmamızın dinlenen bazı personelleri vermektedir. Bu personeller mesai bitimi ile göreve başlamakta ve sabaha kadar görev yapmaktadır. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimizin telefon ya da diğer iletişim kanalları ile bize ulaşması gerekmektedir. Ayrıca bunların dışında firmamızda bulunan kurye çağır özelliği ile de bize çok kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla