• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Güzelyalı Kurye Hizmetlerimiz

Güzelyalı Kurye Hizmetlerimiz

Güzelyalı Kurye Hizmetlerimiz

Kurye hizmetleri en basit ifadeyle insanların gönderilerini istenilen noktalara götürülmesidir. İnsanların değişen hayat şartları ve büyüyen şehirlere bağlı olarak ortaya çıkan trafik yoğunluğundan dolayı böyle bir hizmete ortaya çıkmıştır. Kurye hizmetleri yine insanların beklentileri ve ihtiyaçlarına göre her geçen gün daha da gelişmektedir. Firmamız tarafından uzun zamandır verilen kurye hizmetleri sürekli olarak gelişim içindedir ve insanların ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Firmamız İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Güzelyalı’da da hizmet vermektedir. Güzelyalı kurye hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti için hızlı kurye, tahsilatlı kurye, günlük kurye kiralama gibi farklı özellikleri ve avantajları bulunan hizmetler sağlanmaktadır.

Güzelyalı kurye hizmetlerimizde gönderilerin hızlı bir şekilde teslim edilmesi için müşterilerimize farklı hizmetler sunulmaktadır. Hızlı kurye ve ekspres kurye gibi hizmetlerimiz ile gönderiler standart hizmetlere göre çok daha kısa sürelerde istenilen adreslere teslim edilmektedir. Firmamız gönderilerin hızlı bir şekilde istenilen adreslere iletilmesi için teknolojinin imkânlarından yararlanmaktadır. Teknoloji sayesinde İstanbul’da bulunan yollardaki trafik yoğunluğu anlık olarak izlenebilmektedir. Firmamız ekspres kurye ve hızlı kurye gibi çok daha hızlı olması gereken hizmetlerimizde sürekli olarak trafik yoğunluğunu kontrol etmekte ve gönderileri taşıyan personellerimizi yönlendirmek suretiyle trafikten en az şekilde etkilenmelerini sağlamaktadır. Böylece kurye hizmetlerimizde herhangi bir gecikme yaşanmamakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Güzelyalı kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin gönderileriyle ilgili bilmeleri ve dikkat etmeleri gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Firmamızdaki motorlu kurye, gece kurye gibi bütün hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin gönderilerini özenli bir şekilde paketlemesi gerekmektedir. Firmamızda gönderilerin hasar almamasına özen gösterilmektedir fakat paketlerin özenli bir şekilde hazırlanması da hasar almama konusunda oldukça etkilidir. Daha sonra paketlerin üzerine alıcı ile ilgili adres ve telefon gibi bilgilerin eksiksiz olarak yazılması gerekmektedir. Bu sayede gönderiler arasında herhangi bir karışıklık yaşanmasının da önüne geçilmiş olmaktadır. Firmamız tarafından teslim alınan gönderiler, teslim alındığı gibi istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Gönderiler teslim edilmeden önce mutlaka kimlik kontrolü yapılmakta ve alıcıdan farklı bir kişiye müşterinin onayı olmadan gönderi teslim edilmemektedir. Kimlik kontrolünden sonra ise imza karşılığı gönderi teslim edilmektedir.

Güzelyalı kurye hizmetlerinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı hizmetler verilmekte olup bunlardan bir tanesi de uçak kurye hizmetidir. Uçak kurye hizmeti ile müşterilerimizin gönderileri istenilen şehir dışındaki adreslere iletilmektedir. Firmamız tarafından sağlanan bu hizmetimizde gönderilerin paketlenmesine büyük özen gösterilmesi gerekmekte olup paketin içindeki eşyaların hasar alabilecek cinsten olması durumunda bunun firmamız personeli ile paylaşılması gerekmektedir. Uçak kurye hizmetimizde gönderiler çok kısa sürelerde istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Gönderinin teslimat süresi, teslimat adresinin havalimanına olan uzaklığına bağlı olarak değişmektedir. Firmamızdan uçak kurye hizmeti ile bir şehre paket gönderebilmek için o şehirde ya da şehrin yakın bir noktasında havalimanı olması gerekmektedir. Aksi takdirde gönderi firmamız tarafından taşınmamaktadır.

Güzelyalı kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışmalar yapılmakta ve bu çalışmalar neticesinde çıkan sonuçlar uygulanmaktadır. Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti için günlük kurye kiralama gibi farklı hizmetler verilmektedir. Günlük kurye kiralama hizmetinde firmamız tarafından görevlendirilen personelimiz, müşterimizin gönderilerini istediği yere ulaştırmaktadır. Bu hizmetin diğer hizmetlerden farkı ise görevlendirilen personel o gün boyunca sadece o müşterinin gönderilerini taşımaktadır. Böylece müşterimiz gün içinde istediği noktalara istediği kadar gönderi ulaştırabilmektedir. Bu hizmetimizden genellikle dönemsel kurye ihtiyacı olan kurumlar ya da işletmeler yararlanmaktadır. Bunlar dışında nadiren de olsa gerçek kişilerde bu hizmeti almaktadır.

Güzelyalı kurye hizmetlerimizde motorlu kuryeler etkin olarak kullanmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise motorların diğer araçlara göre küçük olan boyutlarıdır. Motorlu kurye hizmetleri ile gönderiler çok daha kısa sürelerde istenilen noktalara ulaşmaktadır. Fakat motorlu kuryeler büyük boyutlu ve ağır yükler için yetersiz kalmaktadır. Firmamız bu tür yükle için ise arabalı kurye hizmetini kullanmaktadır. Arabalı kurye hizmeti sayesinde çok daha büyük ve ağır gönderiler rahatlıkla istenilen adreslere iletilebilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından verilen gece kurye hizmetleri sayesinde müşterilerimiz 7/24 firmamızdan hizmet alabilmektedir. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimizin kurye çağır özelliği ya da daha farklı iletişim yolları ile firmamıza ulaşması yeterlidir.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla