• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Kapalıçarşı Kurye Hizmetlerimiz

Kapalıçarşı Kurye Hizmetlerimiz

Kapalıçarşı Kurye Hizmetlerimiz

Kurye hizmetleri, insanların gönderilerini istenilen noktalara iletmektedir. Bu hizmet sayesinden insanlar ve kurumlar hem zamandan tasarruf etmekte hem de işlerini halletmektedir. Kurye hizmetlerini insanlar gibi bazı kurumlarda yoğun olarak kullanmaktadır. Özellikle bankacılık sektöründe müşterilerin kartları ya da sözleşmeleri için kurye hizmeti yoğun olarak kullanılmaktadır. Kurye hizmetlerini firmamız uzun yıllardır vermekte ve bu alanda ciddi bir tecrübeye sahiptir. Firmamız İstanbul’un her yerinde kurye hizmeti verdiği gibi Kapalıçarşı’da da bu hizmeti vermektedir. Kapalıçarşı kurye hizmeti sayesinde bölgedeki esnaflar ve insanlar gönderilerini kısa sürede istedikleri noktalara güven içinde gönderebilmektedir. Firmamız hızlı kurye hizmetlerinde motorlu kurye hizmetlerine varıncaya kadar farklı hizmetleri müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.

Kapalıçarşı kurye hizmetimizde gönderilerin istenilen adreslere hızlı bir şekilde gönderilmesine özen gösterilmektedir. Hızlı kurye ve ekspres kurye gibi hizmetler sayesinde gönderiler standart hizmetlere göre çok daha hızlı bir şekilde istenilen adreslere teslim edilmektedir. Firmamız kurye hizmetlerinde genellikle motorlu kuryeleri kullanmaktadır. Motorlu kurye hizmetlerinde gönderiler, motorların sayesinde çok daha hızlı bir şekilde istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Bunun nedenleri arasında hem motorların trafik içinde hızlı hareket edebilmeleri hem de firmamız tarafından kullanılan yöntemler bulunmaktadır. Motorlar trafikteki her boşluğu değerlendirerek yoluna devam edebilirken firmamız tarafından teknik destek ve trafikle ilgili gerekli bilgiler verilmektedir. Firmamız tarafından kullanılan sistemler sayesinde trafik yoğunluğu anlık olarak görülebilmekte ve bu yoğunluğa göre alternatif yollar kullanılabilmektedir.

Kapalıçarşı kurye hizmetlerimizde gönderilerin güvenliğine özen gösterilmekte ve gönderilerin güvenliğinin daha artırılması için araçlarda bazı düzenlemeler yapılmaktadır. Hatta gerekirse bu düzenlemeler esnasında araçlara özel bölümlerde eklenebilmekte ve güvenlik seviyesi daha da artırılmaktadır. Fakat buna rağmen firmamız tarafından müşterilerimiz tarafından bize teslim edilen gönderiler sigortalanmaktadır. Gönderilerin hasar alması durumunda gönderi bedelinin üç katı kadar olan bedel müşterilerimize ödenmektedir. Fakat gönderinin daha değerli olması durumunda gönderi firmamıza teslim edilirken bu durumun belirtilmesi ve ona göre sigorta yapılması gerekmektedir. Firmamız tarafından verilen ekspres kurye hizmetinden arabalı kurye hizmetine varıncaya kadar olan bütün hizmetlerimizde sigorta uygulaması bulunmaktadır.

Kapalıçarşı kurye hizmetlerimizde insanların ihtiyaçlarına göre farklı hizmetler de verilmektedir. Firmamız tarafından günlük kurye kiralama, tahsilatlı kurye gibi hizmetler bölgede verilmektedir. Kapalıçarşı’daki esnaflar için bu uygulamalardan tahsilatlı kurye hizmetleri oldukça tercih edilmektedir. Tahsilatlı kurye hizmetinde firmamız personeli, müşterilerimizin yerine belirtilen adreslerde tahsilat yapabilmektedir. Personelimiz tahsilatı nakit olarak yapabildiği gibi kredi kartıyla da yapabilmektedir. Daha sonra ise tahsil edilen toplam tutar gün için firmamız tarafından müşterimizin hesabına güvenli bir şekilde aktarılmaktadır. Böylece müşterilerimiz kapıda ödeme sistemine sahip olmaktadır. Bu hizmeti bölgede bulunan esnaflar daha yoğun olarak kullanırken normal kişiler de zaman zaman bu hizmete ihtiyaç duyabilmektedir. Bu hizmetlerde genellikle motorlu kurye hizmetinden yararlanılmaktadır.

Kurye hizmetlerinde kalite çok önemlidir. Kaliteli hizmet sayesinde müşterilerin bu hizmeti aldıkları firmaya olan güvenleri artmakta ve daha sonraki kurye ihtiyaçlarında yine aynı firmayı tercih etmektedirler. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde olmasından dolayı son derece kaliteli hizmet sağlamakta olup bu hizmet uluslararası kalite standartlarına da uygundur. Firmamız müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak için hizmet kalitesini sürekli olarak daha artırmaktadır. Firmamız tarafından verilen günlük kurye kiralama hizmetinden gece kurye hizmetine kadar birçok hizmet verilmekte ve bütün bu hizmetlerle uzman personel tarafından müşterilerimizin gönderileri istenilen adreslere en hızlı şekilde iletilmektedir. Kapalıçarşı kurye hizmetimizdeki görev alan personellerimizin tamamı, bu alanda uzun zamandır hizmet vermektedirler.

Kapalıçarşı kurye hizmetlerimizde şehir dışına evrak ya da paket göndermek isteyen müşterilerimiz için de seçenekler bulunmaktadır. Uçak kurye hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz şehir dışına çok kısa sürelerde gönderilerini iletebilmektedir. Uçak kurye hizmetlerinde gönderinin teslimat süresi, teslimat adresinin havalimanına olan uzaklığına göre değişmektedir. Firmamız tarafından bunun dışında gece kurye hizmeti de sağlanmakta ve böylece müşterilerimiz geceleri de gönderilerini istedikleri noktalara ulaştırabilmektedir. Gece kurye hizmetlerimiz mesai bitiminden sonra başlamakta ve sabaha kadar devam etmektedir. Böylelikle firmamızın verdiği hizmet 7/24 süreklilik göstermektedir. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimizin firmamızda bulunan kurye çağır özelliğini kullanarak ya da diğer iletişim yolları ile firmamıza ulaşması kurye hizmeti alabilmek için yeterlidir.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla