• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Kasımpaşa Kurye Hizmetlerimiz

Kasımpaşa Kurye Hizmetlerimiz

Kasımpaşa Kurye Hizmetlerimiz

Kurye hizmetleri insanların gönderilerini istenilen adreslere götürmektedir. Bunu yaparken de kullanılan yöntemin hızlı ve güvenli olmasına özen gösterilmektedir. Böylelikle insanlar kısa sürelerde gönderilerini istedikleri adreslere sorunsuz bir şekilde iletebilmektedir. Kurye hizmetlerinde hızlı kurye, arabalı kurye, uçak kurye gibi birbirinden farklı hizmetler bulunmaktadır. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olup son derece tecrübeli personellere sahiptir. Firmamız İstanbul’un her yerinde olduğu gibi şehrin ünlü yerlerinden Kasımpaşa’da da hizmet vermektedir. Kasımpaşa kurye hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti merkeze alınmakta ve buna göre hizmet verilmektedir. Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti dikkate alınarak tahsilatlı kurye, günlük kurye kiralama gibi farklı hizmetler verilmektedir.

Kasımpaşa kurye hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti merkeze alınmaktadır. Firma olarak hizmet kalitemiz uluslararası kalite standartlarına uygundur. Fakat buna rağmen bu kaliteyi daha da artırmak için çalışmalar yapılmaktadır. Motorlu kurye hizmetinden uçak kurye hizmetine kadar bütün kurye hizmetlerimizde kalite yükseltme çalışmaları yapılmaktadır. Bunun için kurye sektörü ile ilgili olan bütün alanlar yakından izlenmekte ve gelişmeler takip edilmektedir. Bu alanlardaki gelişmelerin uygun olması halinde firmamız tarafından alınmaktadır. Böylece bu gelişmeler sayesinde müşterilerimize daha hızlı ve sorunsuz bir hizmet sağlanmaktadır. Firmamız bu gelişmelerin dışında insan faktörüne de çok önem vermektedir. Günlük kurye kiralama hizmetinden gece kurye hizmetine kadar bütün kurye hizmetinin kalitesini insanlar etkilediği için firmamızda bulunan personellere sürekli eğitimler verilmektedir.

Kasımpaşa kurye hizmetlerimizde gönderilerini çok daha hızlı teslim etmek isteyen müşterilerimiz için de farklı seçenekler bulunmaktadır. Hızlı kurye ve ekspres kurye gibi hizmetlerimiz standart hizmetlerimize göre çok daha kısa sürelerde gönderi teslimatı yapabilmekte bu da müşterilerimizin bu alandaki ihtiyaçlarını gidermektedir. Firmamız tarafından verilen standart kurye hizmetlerinde gönderiler bölgelere uygun şekilde ayrılmakta ve belli bir güzergâh belirlenerek bütün gönderiler o güzergâha göre sırasıyla teslim edilmektedir. Bundan dolayı bu hizmetlerimizde teslimat süresi ortalama olarak 180 dakikadır. İstanbul gibi yoğun trafiğin bulunduğu bir şehir için bu oldukça iyi bir süredir. Ekspres kurye hizmetlerinde ise müşterimizden alınan gönderi, hiçbir yere uğranılmadan doğrudan istenilen adrese götürülmektedir. Bu şekilde yapılan teslimatlar için ortalama süre ise 1 buçuk saat olmaktadır.

Kasımpaşa kurye hizmetlerimizde şehir dışına da gönderiler taşınmaktadır. Uçak kurye hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz gönderilerini çok kısa sürelerde şehir dışındaki istenilen noktalara iletebilmektedir. Fakat bunun için teslimatın yapılacağı ilde ya da bu ile çok yakın bir noktada havalimanı olması gerekmektedir. Aksi takdirde uçak kurye hizmetleri istenilen sürelerde teslimatı yapamamaktadır. Uçak kurye hizmetlerimizde gönderiler en uzak noktalara en geç 24 saat içinde teslim edilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti için sürekli yeni hizmetleri müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Bu da müşterilerimizin firmamızı sürekli tercih etmesinin en önemli nedenleri arasında gösterilmektedir. Yeni ihtiyaçlara, yeni hizmetler sunma konusunda firmamız son derece tecrübelidir.

Kasımpaşa kurye hizmetlerimizde gönderilerin güvenliğine çok önem verilmektedir. Gönderilerin yolda hasar almaması için bir takım düzenlemeler yapılmakta ve gerektiğinde araçlar yeniden dizayn edilmektedir. Bunun yanında gönderilerin teslimatı sırasında da güvenliğe çok özen gösterilmektedir. Firmamıza teslim edilen gönderiler istenen adreslere hızlı bir şekilde gönderilmekte ve burada teslimat yapılırken öncelikle kimlik kontrolü yapılmaktadır. Daha sonra ise gönderiler ilgili kişiye teslim edilmektedir. Bu teslimat sırasında ilgili kişiden gönderiyi sağlam aldığına dair imza alınmaktadır. Firmamız tarafından getirilen gönderi sadece belirtilen kişiye teslim edilmektedir. İlgili kişinin adreste olmaması durumunda ise müşterimize bilgi verilmektedir. Müşterimizin isteği doğrultusunda gönderi ya farklı bir adrese gönderilmekte ya da istenilen farklı bir zamanda yine aynı adrese getirilmektedir.

Kasımpaşa kurye hizmetlerimiz günün her saatinde gönderileri istenilen noktalara ulaştırmaktadır. Mesai saatlerinde normal hizmetlerine devam eden firmamız, mesai bitiminden sonra ise gece kurye hizmetini vermeye başlamaktadır. Gece kurye hizmetleri sayesinde gönderiler mesai saatleri dışında da istenilen adreslere iletilebilmektedir. Böylece müşterilerimiz firmamızdan istedikleri günde ve istedikleri saatte yani 7/24 hizmet alabilmektedir. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimizi firmamıza telefon ya da diğer iletişim kanallarından ulaşması gerekmektedir. Firmamız müşterilerimizin daha rahat hizmet alabilmesi için kurye çağır özelliğini kullanmaktadır. Bu özelliği kullanarak da müşterilerimiz firmamıza ulaşabilmektedir.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla