• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Özel Kurye

Özel Kurye

İnsanların ihtiyaçlarına göre yeni hizmet alanları çıkmaktadır. Bu alanlar zamanla gelişim de göstermektedir. Kurye hizmetleri bu şekilde ortaya çıkmıştır. İnsanların gönderilerini bir yere gönderme ihtiyaçlarını karşılayan kurye hizmetleri, ilerleyen dönemlerde değişen ve artan isteklere göre gelişim göstermiştir. Bu gelişim sonucunda kurye hizmetlerinin içerisinde araçlı kurye, özel kurye, acil kurye gibi farklı sınıflar ortaya çıkmıştır. Kurye hizmetinde amaç hep daha iyi hizmet vermek olmuştur. Firmamızda çalışmaların bu prensibi rehber kabul etmektedir. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için sürekli gelişim halinde olan firmamız, 7/24 hizmet vermektedir. Taşınacak olan gönderinin özelliğine göre farklı araç seçenekleri bulunmaktadır. Bu araçlar sayesinde gönderiler daha hızlı ve güvenli olarak gidecekleri yerlere götürülmektedir.

Firmamızın sağladığı hizmetler arasında özel kurye de bulunmaktadır. İsminden de anlaşılacağı gibi kişiye özel olan bir kurye hizmetidir. Özel kurye tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşterinin dilediği yerden gönderiyi alan kurye, istenilen yere istenilen şekilde ve istenilen zamanda gönderiyi teslim etmektedir. Böylelikle müşterilere büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Özel kuryeyle doğum günü hediyeleri, özel evraklar zamanında yerine ulaşabilmektedir. Özel kurye hizmeti sırasında gönderinin nerede olduğuna dair lokasyon bilgisi müşterilerle paylaşılmaktadır. Böylece müşteriler, gönderilerinin istedikleri yere götürülürken nerede olduğunu anlık olarak takip edebilmektedir. Ayrıca gönderi teslim edildiğinde müşteri ile iletişime geçilerek bu durumdan haberdar edilmektedir.

Özel kurye hizmeti, gönderilerin çok daha hızlı bir şekilde gönderilmelerini sağlayabilmektedir. Gönderinin durumunda göre en uygun araç seçilerek olabildiğince hızlı bir şekilde gönderiler yerlerine ulaştırılmaktadır. Bu hizmetin her aşamasında birinci önceliği güvenlik oluşturmaktadır. Gönderiler taşınırken hasar almaması için her türlü önlem alınmaktadır. Hava koşullarının aniden değişebileceği de dikkate alınarak bu önlemler alınmaktadır. Böylelikle gönderiler hava koşullarında etkilenmemekte ve herhangi bir zarar görmemektedir. Gönderilere en fazla zarar verebilecek olan hava olayı yağmurdur. Yağmurların da aniden başlayabildiği durumu dikkate alınarak önlemler oluşturulmaktadır. Firma olarak yıllardır bu alanda hizmet verdiğimizden dolayı, bu tür durumlar konusunda son derece tecrübeli çalışanlarımız bulunmaktadır. Çalışanlarımız sayesinde bu durumlardan gönderiler etkilenmemektedir.

Özel kurye hizmetinde araç yola çıkmadan önce trafiğin durumunu incelemektedir. Trafik yoğunluğu dikkate alınarak en kısa yol seçimi yapılmaktadır. Yol seçimi sırasında mesafe değil süre daha önemlidir. Trafik yoğunluğundan dolayı mesafe olarak çok daha kısa mesafeler çok daha uzun sürebilmektedir. Bu durum böyle değerlendirilip karar verilmektedir. Bu değerlendirme sırasında kullanılacak araç da büyük önem taşımaktadır. Çünkü kullanılacak bazı araçlar trafik yoğunluğundan daha az etkilenmektedir. Örneğin gönderi motor ile taşınacaksa trafik yoğunluğu ciddi bir sorun olmaktan çıkmakta ve böylece yol seçimi buna göre yapılmaktadır. Kullanılacak araç daha büyükse trafikten etkilenecektir. Bundan dolayı trafik yoğunluğunun düşük olduğu yolların tercih edilmesi gerekmektedir.

Özel kurye hizmetinde araç seçimi çok önemlidir. Gönderinin durumuna göre bu seçim yapılmaktadır. Bazen de müşterilerin istekleri dikkate alınarak seçimler yapılmaktadır. Araç seçiminin doğru tercih edilmemesi durumunda gönderiler daha geç gidebilmektedir. Araç seçiminde önceliği gönderi belirlemektedir. Gönderi büyük ve kolay hasar alabilecek türden bir ürün ise motor seçimi doğru olmayacaktır. Bunun yerine daha fazla koruma sağlayacak araçların tercih edilmesi gerekmektedir. Araç seçimi kadar önemli bir başka konu ise aracı kullanan kişilerin durumudur. Kurye hizmetlerinde aracı kullanan kişilerin kalitesi firmanın kalitesini doğrudan etkilemektedir. Firmamız da bu durumu bildiğinden işlerinde uzman olan kişilerle çalışmaktadır. Yıllardır bünyemizde bulunan ve son derece tecrübeli olan çalışma arkadaşlarımız, araç kullanımı konusunda beklentileri fazlasıyla karşılamakta ve gönderilerin istenilen yerlere güvenli bir şekilde iletilmesini sağlamaktadır.

Firmamız tarafından sağlanan hizmetlerden birisi olan özel kurye, müşterilerimizin yoğun olarak ilgi gösterdiği hizmetlerden bir tanesidir. Kişiye özel olması ve gönderilerin istenilen yerlerden alınarak istenilen şekilde taşınması müşterilerin ilgisinin temel sebebi olarak görülmektedir. Firmamız yıllardır bu hizmeti vermekte olduğundan, müşterilerin beklentilerini net olarak bilmekte ve ona göre hizmet sağlamaktadır. Firmamızdan hizmet almak için günün her saati telefon ya da diğer iletişim yolları kullanılabilmektedir. 7/24 hizmet veren firmamız için en önemli husus müşterilerine güven vererek memnuniyetlerini sağlamaktadır. Yıllardır bunu başaran firmamız kalitesini daha da artırmak için gelişim halindedir.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla