• 05339346642
  • 7/24 Hizmet vermekteyiz.
Şişhane Kurye Hizmetlerimiz

Şişhane Kurye Hizmetlerimiz

Şişhane Kurye Hizmetlerimiz

Büyüyen şehirler ve değişen yaşam tarzları insanların yeni ihtiyaçlarının doğmasına sebep olmuştur. Bu ihtiyaçlar dikkate alınarak yeni hizmet alanları oluşmuş ve bu hizmet alanları yine insanların ihtiyaçları doğrultusunda gelişmiş ve gelişmektedir. Kurye hizmetleri de bu şekilde ortaya çıkmış olup gelişimini devam ettirmektedir. Kurye sektörü insanlara hızlı kurye arabalı kurye tahsilatlı kurye gibi pek çok farklı hizmeti sunmaktadır. Firmamız uzun yıllardan beri insanların gönderilerini insanların istedikleri adrese iletmekte ve bunu İstanbul’un her bölgesinde yapmaktadır. Firmamız müşterilerimize ekspres kurye hizmetinden gece kurye hizmetine varıncaya kadar pek çok hizmet çeşidini sunmaktadır. Firmamız İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Şişhane’de de faaliyet göstermekte olup Şişhane kurye hizmetlerimizde de müşteri memnuniyeti dikkate alınmaktadır.

Şişhane kurye hizmetlerimizde müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli olan bütün düzenlemeler büyük bir hassasiyet içerisinde yapılmaktadır. Kurye hizmetlerinin temel prensibi olan gönderilerin hızlı ve güvenli bir şekilde istenilen noktalara iletilebilmesi için kurye hizmetlerinde kullanılan araçlarda bir takım düzenlemeler yapılmaktadır. Bu düzenlemeler yapılırken gönderilerin güvenliği düşünülmekte ve bunun için gerekli görülmesi halinde araçlara özel bölümler eklenmektedir. Bu özel bölümler sayesinde kurye hizmetlerini kullanan müşterilerimizin gönderileri güven içinde olmaktadır. Bu özel bölümler gönderileri dışarıdan gelebilecek her türlü etkiye karşı korumakta ve hasar almasını engellemektedir. Özellikle yağmurun gönderileri ıslatmasını ve bu şekilde hasar vermesini tamamen önlemektedir.

Şişhane kurye hizmetlerimizde gönderilerin hızlı bir şekilde istenilen adrese ulaşabilmesi için genellikle motosikletler kullanılmaktadır. Motosikletlerin kullanıldığı kuryeler, motorlu kurye olarak adlandırılmakta ve kurye hizmetinde çok fazla kullanılmaktadır. Motorlu kuryeler trafikte çok rahat edebilmektedir. Trafiğin yavaşlaması hatta durması motorların ilerlemesini engelleyememektedir. Bunun nedeni ise motorların boyutunu diğer araçlara göre çok daha küçük olmasıdır. Bu sayede motorlar en ufak bir boşluktan geçebilmekte ve böylece yoluna devam edebilmektedir. Bunu dışındaki bir başka neden ise motorları kullanan ve bu konuda uzman olan firmamız personelidir. Uzun yıllardır bu sektörde bulunan personelimiz İstanbul içerisindeki bütün yollara son derece hâkimdir. Bundan dolayı bu yolları etkin bir şekilde kullanabilmekte ve gönderilerin zamanında istenilen yerlere ulaşmasını sağlayabilmektedirler.

Şişhane kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin farklı ihtiyaçları dikkate alınarak farklı kurye seçenekleri sunulmaktadır. Tahsilatlı kurye, günlük kurye kiralama ve uçak kurye gibi farklı hizmet seçenekleri ile müşterilerimizin bu yöndeki ihtiyaçları karşılanmaktadır. Firmamız tarafından verilen günlük kurye kiralama hizmetinde müşterilerimizin bir gün boyunca olan bütün küre hizmetleri karşılanmaktadır. Firmamızda görev yapan personellerimizden bir tanesi müşterilerimizin gönderileri için görevlendirilmektedir. O gün içerisinde sadece görevlendirildiği müşterimize ait gönderileri istenilen adreslere iletmektedir. Müşterilerimiz dilerlerse bu hizmetin süresini uzatabilmektedirler. Firmamız bu şekilde sağladığı farklı hizmetler sayesinde müşterilerimize alternatifler sunmaktadır. Bu sayede firmamızdan hizmet alan kişi ya da kurumlar memnun olmakta ve daha sonraki kurye ihtiyaçlarında yine firmamızı tercih etmektedirler. Bu da hizmet devamlılığını sağlamaktadır.

Şişhane kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin gönderilerini nasıl paketlemesi gerektiği ve diğer hususlarla ilgili bilgilendirmeler yapılmaktadır. Uçak kurye hizmetinden motorlu kurye hizmetine varıncaya kadar pek çok kurye hizmetinde müşterilerimizin gönderilerini mümkün olduğunca sağlam bir şekilde paketlemeleri gerekmektedir. Firmamız gönderilerin güvenliği için gereken bütün önlemleri almaktadır. Fakat paketlemenin düzgün bir şekilde yapılması gönderilerin hasar alma ihtimalini daha da düşürmektedir. Paketleme işleminin düzgün bir şekilde yapılmasından sonra ise paketin üzerine adres, telefon gibi gerekli bilgileri eksizsiz olarak yazılması gerekmektedir. Bu bilgilerin eksik olması durumunda kurye hizmetleri gönderileri istenilen hızda teslim edememektedir.

Şişhane kurye hizmetlerimizde gönderiler büyüklüğüne göre farklı hizmetler ile istenilen adreslere götürülmektedir. Küçük ve hafif gönderiler için genellikle motorlu kurye hizmeti tercih edilirken daha büyük gönderiler için ise arabalı kurye hizmeti tercih edilmektedir. Böylece gönderilerin hasar alma ihtimalleri azaltılmaktadır. Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak mesai bitiminden sonra da gece kurye hizmetlerini sağlamaktadır. Bu hizmet sayesinde müşterilerimiz gece boyunca firmamızdan hizmet alabilmektedir. Böylece firmamız 7/24 hizmet verebilmekte ve müşterilerimizin gönderilerini istedikleri gün ve saatte taşıyabilmektedir. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimizin telefon ya da firmamızda bulunan kurye çağır özelliği ile bize ulaşmaları yeterlidir. Daha sonraki süreçte personellerimiz yardımcı olmaktadır.

Yorum Yap

Hızlı & Güvenilir & Profesyonel! Bize Danışmadan Karar Vermeyin. Hizmetler: Moto Kurye, Acil İlaç Kurye, Kiralık Kurye, VIP Kurye, Moto Taksi-Güvenli ve Hızlı Motorlu Kurye 45 Dakika İçinde Teslim 7/24 Servis Expres Kurye · Hızlı Teslimat · 7 Gün 24 Saat Hizmet! Acil Moto Kurye - İstanbul'un Her Yerine Teslim‎

0533 934 66 42

0533 934 66 42

0533 934 66 42
× WhatsApp İçin Tıkla